Inteligentné elektroinštalácie

Inteligentné elektroinštalácie premenia Váš dom na nadčasovú inteligentnú domácnosť. Postarajú sa o reguláciu vykurovania a klimatizácie, ovládanie svetiel, spínanie spotrebičov, dokonale Vám zabezpečia bezpečnosť domu.

Čo je to inteligentná elektroinštalácia? Domnievate sa, že sú to diaľkovo ovládané svetlá kľúčenkou? Odpoveď znie: nie. Alebo váš byt na chytrý premenia diaľkovo ovládané zásuvky? Tiež nie! Či termostat a iné čiastkové riešenie? Zase nie! Aby sa dom premenil na chytrý, je potrebné, aby si rozumeli všetky technológie v dome, aby systém fungoval, aj keď nie je nikto doma, a aby bol ľahko rozšíriteľný o ďalšie možnosti. Až vtedy bude samostatný, mysliaci za majiteľa, uspokojujúci jeho priania. Stane sa chytrým.

Je veľa druhov výrobcov v oblasti inteligentných elektroinštalácií, ale pri mojej praxi som zistil, že je dôležitá aj dlhodobá podpora. To znamená, že keď sa vypínač v byte za desať rokov pokazí dá sa jednoducho kúpiť nový. A to zaručuje jedine systém KNX. Aj my sme certifikovaný partner KNX.

Asociácia KNX vznikla v roku 1999 a do roku 2012 mala viac ako 300 členov-výrobcov. Prístroje KNX vyrábajú všetci veľký výrobcovia elektroinštalačných prístrojov preto aj za desať či dvadsať rokov keď sa Vám pokazí tlačidlo alebo spínací aktor môžete si byť istý, že náhrada sa dá kúpiť bez nutnosti meniť celú inštaláciu.
Je to drahé? To už dávno neplatí. Ako príklad uvediem inštaláciu pre byt tri izby, kuchyňa, chodba, kúpelňa a WC.
- 8 okruhov svetelných
- 4 radiátory
- snímanie teploty v 4 miestnostiach
- pripojenie cez počítač, tablet alebo telefón.

Materiál:
modul pre spínanie svetiel - 165EUR
modul pre svetelné ovládače - 150EUR
modul pre spínanie radiátorov - 120EUR
modul na snímanie teploty - 92EUR
snímače teploty - 44EUR
napájací zdroj - 88EUR
modul na pripojenie do počítačovej siete - 142EUR

Spolu: 801EUR

Ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme a urobíme presnú kalkuláciu na inštaláciu podľa vašich požiadaviek.